یکشنبه , ۲ آبان ۱۴۰۰
خانه / شکلات تخته ای / فروش دراژه شکلات تخته ای در بازار داخلی

فروش دراژه شکلات تخته ای در بازار داخلی

دراژه شکلاتی که به اسمارتیز نیز مشهور است، نوعی شکلات در رنگ بندی متنوع می باشد که کودکان یکی از بزرگ ترین طرفداران آن می باشند. انواع این شکلات ها در بسته بندی قوطی به اشکال مختلفی تولید می شود که چشم هر بیننده ای را می نوازد. شکلات دراژه تخته ای را می توان از مراکز فروش مختلف خریدارای نمود.  شکلات کاکائوئی یکی از محبوب ترین طعم های شکلات است. از هر ۴۰۰ دانه کاکائو، نیم کیلو شکلات در طعم ها و رنگ های متنوع قابل تولید است. از این شکلات ها می توان برای تهیه انواع شکلات های کاکائویی، تزیین شیرینی های تر و کیک ها و کاپ کیک های شکلاتی، تهیه انواع نوشیدنی های گرم و سرد و انواع دسر استفاده نمود.

فروش دراژه شکلات تخته ای در بازار داخلی

خرید دراژه شکلات کاکائویی روکش دار

خرید دراژه شکلات کاکائویی روکش دار شکلات یکی از منابع تامین انرژی و منبع کالری فراوان به شمار می رود که در حال حاضر یکی از مواد اولیه در صنعت قنادی می باشد. شکلات کاکائویی یکی از بهترین نوع شکلات می باشد که به دلیل دارا بودن ترکیبات کاکائویی دارای خواص بی شماری می باشد. از جمله:

 • آرامش بخش
 • دارای اثرات ضد باکتریایی روی دهان
 • مناسب برای قلب و گردش خون
 • رفع کننده سرفه
 • سرشار از مواد معدن
 • کاهش دهنده کلسترول خون

شکلات ها به اشکال مختلفی تولیی می شوند که دراژه نوعی شکلات روکش دار می باشد. ترکیبی از چند لایه شربت شکر و ژلاتین به همراه نوعی ماده براق کننده ترکیبات روکش دراژه را به خود اختصاص می دهند. 

خرید محصولات دراژه لازم است تا دارای تاییدیه های لازم از سوی وزارت بهداشت و ادارات مربوطه باشند. به این دلیل از خرید هر نوع دراژه فاقد برچسب تاییدیه این سازمان باید خودداری شود.

فروش دراژه شکلات سفید با مغز کشمش

فروش دراژه شکلات سفید با مغز کشمششکلات محصولی است که از تنوع زیاد هم از جهت طعم و هم از نظر شکل و طرح برخوردار است. شکلات های سفید با مغز کشمش نوعی دراژه شکلاتی می باشند که فروش دراژه سفید در اکثر فروشگاه های مجاز عرضه شیرینی و شکلات هم به صورت فله و هم به شکل بسته بندی صورت می گیرد.

این محصول دارای ترکیبات خاصی است که مناسب استفاده دیابتی ها می باشد. بنابراین افراد مبتلا به دیابت می توانند از نوع مجازی که مخصوص آنها تولید شده است استفاده نمایند. 

فروش این محصول در نمایندگی دراژه شکلاتی رنگی و سفید نیز صورت انجام می گیرد. این مراکز عرضه کننده انواع دراژه های مرغوب می باشند. از آن جا در ترکیب این شکلات ها و روکش آنها رنگ به کار برده شده است، بنابراین باید توجه شود که رنگ های مجاز خوراکی در آنها به کار برده شده باشد. 

خریدار بهترین مارک دراژه شکلات رنگی

خریدار بهترین مارک دراژه شکلات رنگیکاکائو، قند، کره کاکائو، چربی، امولسیون و طعم دهنده ها از مواد اولیه جهت تولید شکلات می باشند. دراژه های شکلاتی رنگی که با انواع کاکائو پر شده اند، توسط بهترین مارک ها و کارخانجات تولید کننده به بازار عرضه می شوند. کاکائوی داخل این روکش های رنگی حاوی مواد معدنی و انواع ویتامین های لازم و ضروری برای بدن می باشد. از جمله این مواد می توان به:

 • کالری، سدیم، پتاسیم، کربو هیدرات
 • پروتئین، کافئین، و انواع ویتامین های آ، دی، آهن، و سی 

اشاره نمود. از آن جا که شکلات یکی از مواد دوست داشتنی و پر طرفدار بین گروه سنی مختلف است، بنابراین خریداران آن را گروه های سنی از کودک تا بزرگسال تشکیل می دهند. 

علاوه بر خریداران جزء، بخش بزرگی از خریداران شکلات را تجار و بازرگانان تشکیل می دهند که در زمینه تجارت انواع شکلات و واردات و صادرات آن فعالیت دارند. این گروه ها می توانند برای انواع شکلات های وارداتی نقش خریدار و برای ارقام صادراتی نقش صادر کننده را ایفا نمایند.

فروشنده دراژه شکلات میوه ای

فروشنده دراژه شکلات میوه ایشکلات دراژه در طعم های مختلفی تولید می شود که طعم میوه یکی از بهترین طعم های آن می باشد. از جمله دراژه های میوه ای عبارتند از:

 • دراژه توت فرنگی
 • دراژه نعنا
 • دراژه پرتقالی
 • دراژه میکس میوه ای 

به جز طعم های میوه، دراژه قهوه نیز از دیگر طعم های دراژه می باشند که هر کدام از افراد با سلایق مختلف تمایل به خرید طعم خاصی از آن را دارند. 
فروشندگان دراژه ممکن است افرادی باشند که به استخدام یک شرکت تولید کننده شکلات درآمده باشند و با دریافت حقوق ثابت ماهیانه به فروش این کالا بپردازند. در این صورت شرکت دراژه شکلاتی مسئول اصلی و تامین کننده کالای این فروشندگان می باشد. 

به جز فروش دراژه شکلاتی به این شکل، بخشی از این محصول نیز توسط صاحبان سوپر مارکت ها و هایپر ها در انواع بسته بندی شده به صورت گرمی به فروش می رسد. از جمله اشکال مختلف این کالا عبارتند از:

 • دراژه لوله ای
 • دراژه با بسته بندی پلاستیکی و وکیوم شده
 • دراژه بسته بندی شده در قوطی

انواع و اقسام این شکلات ها را می توان از مراکز خرید دراژه شکلاتی تهیه نمود.

قیمت دراژه شکلات سفید با مغز پسته

قیمت دراژه شکلات سفید با مغز پستهقیمت دراژه ایرانی با قیمت دراژه مغزدار خارجی آن تفاوت دارد. ارقام شکلات های خارجی به دلیل این که با نرخ ارز محاسبه می شوند، به همین دلیل هر گونه نوسان در بازار ارز با قیمت این محصولات ارتباط مستقیم دارد.
دراژه شکلات سفید با مغز پسته از جمله دراژه هایی است که به دلیل این که مغز پسته داخل آن قرار دارد، گران تر از بقیه انواع دراژه می باشد. بنابراین قیمت خرید مغز پسته تاثیر مستقیم بر قیمت تهیه و تولید این محصولات دارد. از دیگر عواملی که در این زمینه می توان به آنها اشاره نمود، عبارتند از:

 • رنگ و طعم
 • قیمت
 • کیفیت
 • برند و شرکت تولید کننده
 • بسته بندی
 • قیمت 
 • میزان عرضه و تقاضا
 • مقدار و حجم خرید

قیمت این تولیدات را می توان از سایت های فروش اینترنتی هم قابل دریافت است. در صورت نیاز به خرید عمده شناسایی تولید کنندگان و شرکت دراژه تهران و تماس با این مراکز از اولین گام های خرید عمده به شمار می آید.

فروشگاه دراژه شکلات درجه یک ایرانی

فروشگاه دراژه شکلات درجه یک ایرانیدراژه شکلاتی علاوه بر دار بودن مدل های مختلف، در بسته بندی های متفاوت و به صورت طعم های میوه ای نیز تولید می شود. علاوه بر این انواع کرم شکلات دراژه نیز از دیگر محصولات مرتبط با این حوزه است که این محصول نیز دارای طرفداران خاص خود به ویژه در بین کودکان می باشد.

فروشگاه عرضه کننده شکلات، دارای مجموعه ای از شکلات های مختلف از نظر طعم و کیفیت می باشد. 

کاکائو، قند، کره کاکائو، چربی، امولسیون و طعم دهنده ها از جمله مواد اولیه تشکیل دهنده شکلات می باشند که مزه و طعم واقعی شکلات را به انسان منتقل می سازند. 

ارقام فله و بسته بندی شده شکلات توسط شرکت های مختلف به فروش می رسد. انواع شکلات درجه یک فله ایرانی و همچنین اقلام بسته بندی شده آن همگی دارای خریدار خاص خود بوده و طعم های متنوع شکلات دراژه تامین کننده نیاز ذائقه های مختلف می باشد.

شرکت واردات دراژه شکلات در جنوب

شرکت واردات دراژه شکلات در جنوبشکلات یکی از بهترین خوراکی های مطلوب و دوست داشتنی در بین تمام مردم جهان است. یکی از ویژگی های این کالا، وجود تنوع تولید زیاد در آن از جهت:

 • رنگ و طعم
 • قیمت
 • کیفیت
 • برند و شرکت تولید کننده
 • بسته بندی

می باشد. بخشی از شکلاتی که در بازار ایران و فروشگاه های مختلف به فروش می رسد، شکلات های وارداتی از کشور های دیگر می باشند که از طریق بنادر جنوبی به کشور وارد و در سراسر آن توزیع می شوند.

عرضه عمده شکلات توسط این شرکت ها در برخی ایام سال مانند عید نوروز که تقاضا برای این کالا زیاد است، با برنامه زمان بندی فشرده همراه است و شرکت های وارد کننده برای تامین این محصولات در شب عید یا سایر اعیاد و مناسبت های ویژه سعی در عملکرد مطلوب و توزیع به هنگام این محصول را دارند.

وارد کننده دراژه شکلات ارزان

وارد کننده دراژه شکلات ارزانتنوع موجود در دراژه های شکلاتی از جهت قیمت و شرکت تولید کننده سبب شده است که وارد کنندگان شکلات به دنبال خرید نمونه های ارزان قیمت و با کیفیت شکلات باشند. از آن جا که در دراژه از ترکیبات رنگی استفاده می شود بنابراین خرید محصولات خارجی باید با دقت لازم صورت گیرد. 

صنایع غذایی دراژه در خارج از کشور از جمله صنایع فعالی هستند که به تولید انواع شکلات پرداخته و با ایجاد طعم ها و اشکال متفاوت و جدید از این محصول به صادرات این کالا به دیگر نقاط جهان اقدام می کنند.

وارد کنندگان شکلات با سنجش تقاضای بازار داخلی و توان مردم از جهت خرید ارقام مختلف شکلات را وارد کشور نموده و به کمک واحد پخش و توزیع به نقاط مختلف و شهر های کوچک و بزرگ ارسال می دارند.

میزان عرضه و تقاضای بازار یکی از مهمترین عوامل واردات این محصول می باشد. مثلا در برخی مناسبت ها تقاضا برای این رقم شکلات بالاست و بنابراین شرکت های وارد کننده نیز به همان میزان فعالیت بیشتری جهت خرید و فروش شکلات انجام می دهند.

پخش دراژه شکلات از شرکت های معتبر

پخش دراژه شکلات از شرکت های معتبرشرکت های معتبر پخش در زمینه توزیع انواع شکلات دراژه و همچنین دستگاه های مرتبط با این صنعت از جمله دستگاه دراژه شکلاتی فعالیت های زیادی دارند. پخش کالا امروزه به کمک سیستم ها و نرم افزار های کامپیوتری انجام می شود که سرعت کار را به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

علاوه بر این نرم افزار های پخش کامپیوتری پیشینه کاملی از فعالیت شرکت های پخش در اختیار آنها قرار می دهند. به این منظور نرم افزار های مختلفی طراحی شده اند که بتوانند کار توزیع و پخش را به خوبی مدیریت نمایند.

پخش دراژه شکلاتی با استفاده از این نرم افزار ها و بازاریابی موفق می تواند شامل مجموعه ای از تولیدات خارجی و داخلی باشد. جذابیت محصول در بازار های رقابتی از جمله عوامل موثری است که می تواند تلاش های یک مجموعه پخش را با موفقیت همراه سازد.

صادرات دراژه شکلات به کشور های آسیایی

صادرات دراژه شکلات به کشور های آسیاییشرکت های موفقی که توانسته اند بهترین محصول از گروه شکلات را به بازار عرضه نمایند، توانسته اند در بازار های خارجی نیز مشتریانی را از آن خود کنند و گوی سبقت را از رقبا بربایند. 

مدیریت مالی یکی از اصولی است که این شرکت ها به صورت دقیق و برنامه ریزی شده انجام می دهند و برای صادرات دراژه و تنوع این محصول بازار های هدف را انتخاب کرده و به تبلیغ و فروش به بهترین روش ممکن می پردازند. 

صادرات شکلات به کشور های زیادی از جمله کشور های آسیایی صورت می گیرد و این مناطق هر ساله درخواست دهنده خرید شکلات و متقاضی آن می باشد.

صادرات یکی از محور های توسعه و رشد اقتصادی است که کشور های مختلف می توانند با برنامه ریزی و مدیریت صحیح به خوبی اقتصاد کشور را با ارزش افزوده همراه سازند.

گروه تامین کننده دراژه شکلات در کشور

گروه تامین کننده دراژه شکلات در کشوردراژه شکلاتی توسط گروه های تامین کننده در کل بازار و شهر های مختلف توزیع می شود. تولید کنندگان می توانند تامین کننده نیز باشند.

خریداران این کالا از طریق تماس با تامین کنندگان میزان این محصول را به فرورشنده یا تامین کننده عمده سفارش می دهند. گره های تامین کننده می توانند با استخدام گروه کاری و نیروی انسانی و همچنین استفاده از سیستم حمل و نقل صحیح ام توزیع و پخش را به خوبی مدیریت نمایند. 

میزان تبحر و تجربه تامین کنندگان نقش مهمی در کارآیی و سود حاصل از فعالیت آنها دارد. بنابراین این در صورتی که کسانی در گام های اولیه و سال های ابتدایی فعالیت خود هستند می توانند از تجره این افراد بهره گرفته و در کار خود آنها را به کار برند.

ارسال رایگان دراژه شکلات بیسکویتی در پایتخت

ارسال رایگان دراژه شکلات بیسکویتی در پایتختبرخی تولید کنندگان و توزیع کنندگان دراژه شکلاتی به دلیل این که محل تولید و شهر توزیع کننده یکی می باشد، عملیات ارسال را به صورت رایگان انجام می دهند. ارسال رایگان برای شهر های محل تولید یا نزدیک کارخانه توسط بیشتر شرکت های تولید کننده مواد مختلف صورت می گیرد. 

این امر ضمن کاهش هزینه ها و قیمت تمام شده نوعی مزیت فروش برای فروشنده نیز به شمار می رود و خریداران را به خرید بیشتر تشویق می نماید. 

در صورت خرید اینترنتی این محصول نیز معمولا در صورت ارسال رایگان، این مطلب در سایت فروش خاطر نشان می شود. بنابراین کسانی که به خرید آنلاین از فروشگاه های مختلف می پردازند، در صورت واقع شدن در شهر نزدیک کارخانه می توانند از خدمات ارسال رایگان بهره ببرند. 

گاهی اوقات نیز در صورت خرید کلی و عمده که حجم بالایی از این کالا خریداری می شود، فروشنده به عنوان تخفیف هزینه ارسال و حمل و نقل را دریافت نمی کند و یا تخفیف های خوبی برای خریدار در نظر می گیرد. به این شکل ممکن است حجم خرید باز هم افزایش یابد و خریدار برای دفعات بعد نیز به همین فروشنده یا عمده فروش برای تامین کالای خود مراجعه نماید.

این مطالب نکات ریزی است که تولید کنندگان می توانند با به کار بردن آنها فروش بالایی را داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع شکلات تخته ای و روکش شکلاتی

صادرات انواع شکلات تخته ای و روکش شکلاتی

شکلات ها از محبوب ترین انواع خوراکی ها هستند که در طرح ها و شکل …