پنج شنبه , ۶ آبان ۱۴۰۰
خانه / شکلات تخته ای / خرید شکلات تخته ای قنادی عمده

خرید شکلات تخته ای قنادی عمده

در خرید شکلات تخته ای قنادی عمده چه مواردی را باید بدانیم؟ احتمالا شما هم موقع خرید عمده شکلات، سوالات زیادی در ذهن دارید. بسیاری از خریداران عمده شکلات یا هر محصول دیگری، با نوع بسته بندی و وزن های فروش آشنا نیستند و نمی دانند که به عنوان مثال چطور می توانند در خواست خرید شکلات تخته ای قنادی را ثبت کنند.

شکلات تخته ای قنادی

در اینجا می خواهیم شکلات تخته ای قنادی را بررسی کنیم. این شکلات ها عموما در قطعه های ۲۲۰ گرمی، یک کیلویی و ۳ کیلویی تولید می شوند. هر چند برخی از کارخانه های تولید شکلات قنادی، وزن های نیم کیلویی و ۴ کیلویی نیز عرضه می کنند. حال سوال اینجاست که این وزن ها از لحاظ کاربری چه تفاوتی با هم دارند؟

خرید عمده شکلات تخته ای

شکلات تخته ای قنادی بزرگ در وزن های یک و ۳ کیلویی عموما مورد استفاده کارخانه های بزرگ است که در حجم انبوهی محصولات خود را تولید می کنند. البته این کارخانه ها مانعی برای استفاده از شکلات های قنادی ۲۲۰ گرمی نیز ندارند و به راحتی می توانند از این اقلام نیز استفاده کنند. اما کارگاه های کوچک و کارگاه های خانگی، باید از تخته های ۲۲۰ گرمی استفاده نمایند. با توجه به شرایط اقتصادی که پیش امده و سوق داده شدن کارگاه ها و مشاغل به سمت خانه ها، تقاضای این تخته های کوچک خیلی افزایش داشته و فروش بالاتری نسبت به تخته های بزرگ دارند.
بنابراین اگر فروشنده لوازم قنادی هستید و یا قصد خرید شکلات تحته ای قنادی به صورت عمده را دارید؛ پیشنهاد این است که از تخته های ۲۲۰ گرمی سفارش دهید.

خرید عمده شکلات

خرید عمده شکلات می تواند در سطوح و لِوِل های مختلفی انجام شود. اما یک حداقلی برای این نوع خرید وجود دارد که کارخانه ها بتوانند قیمت های بهتری اعلام کنند یا اصلا بتوانند با ما همکاری کنند. به عنوان مثال برای سفارش عمده شکلات تخته ای دوریکا از کارخانه؛ باید موارد زیر را در نظر داشت:

  • حداقل سفارش ۲ یا ۳ کارتن می باشد
  • هر کارتن حاوی ۵۰ عدد شکلات ۲۲۰ گرمی دوریکا است
  • امکان انتخاب رنگ های مختلف در یک کارتن وجود دارد
  • زمان ارسال سفارش یک هفته پس از ثبت سفارش انجام می شود
  • هزینه حمل باربری برای شهرستان ها به عهده مشتری است
  • شکلات تخته ای دوریکا شامل ۲۰ طعم متفاوت و حدود ۱۵ رنگ متفاوت است
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین شکلات تخته ای عمده در یزد

میزان فروش شکلات تخته ای در بازارهای بزرگ شکلات همچون تهران، اصفهان، یزد و مشهد، …